Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Espumisan® L 40 mg/ml geriamieji lašai (emulsija)

Espumisan® geriamieji lašai (emulsija), kurių vienoje dozėje yra 40 mg simetikono, veiksmingam virškinimo trakto sutrikimų, kurie pasireiškia meteorizmu, simptominiam gydymui. Greitai sumažina pilvo pūtimą sočiai ir riebiai pavalgius, esant jautrumui maistui, stresui, pilvo pūtimui menstruacijų metu, taip pat galima vartoti dujoms pašalinti prieš medicininius tyrimus.

Espumisan<sup>®</sup> L pakuotė
Espumisan<sup>®</sup> L pakuotė
Burtų lazdelės piktograma, siekiant parodyti Espumisan<sup>®</sup> ir veikliosios medžiagos simetikono veiksmingumą

Pilvo pūtimo ir su meteorizmu susijusių negalavimų gydymas

Čiulptuko piktograma, nurodanti, kad Espumisan<sup>®</sup> galima skirti kūdikiams

Nuo pirmųjų gyvenimo savaičių

Vaisiaus piktograma, kuria nurodomas Espumisan<sup>®</sup> toleravimas ir kad vaistą galima vartoti nėštumo metu

Saugumas ir toleravimas

“Kartais mane vargina dujų kaupimasis. Labai nesmagu. Tai mane trikdo ir tikrai veikia pasitikėjimą savimi. Espumisan® man padėjo atgauti pasitikėjimą savimi socialinėse situacijose būnant viešumoje."

Barbara Wosniak,
verslo konsultantė

Packaging of Espumisan
Packaging of Espumisan
Žarnyno su dujomis piktograma

Kaip Espumisan® veikia?

Espumisan® dozavimo formų įvairovė jūsų poreikiams

Trys draugės geria kavą ir gerai leidžia laiką, kalbėdamos apie meteorizmą ir Espumisan<sup>®</sup>. Priekyje – Espumisan<sup>®</sup> 40 mg kapsulių pakuotės nuotrauka

Espumisan® 40 mg minkštosios kapsulės

Veiksmingam virškinimo trakto sutrikimų, kurie pasireiškia meteorizmu, simptominiam gydymui.

Laimingas tėvas, apkabinęs besijuokiančią dukrą, išgėrusią Espumisan<sup>®</sup> L 40 mg geriamųjų lašų (emulsijos)

Espumisan® L 40 mg/ml geriamieji lašai (emulsija)

Lengvai nuryjami geriamieji lašai (emulsija), kurių vienoje dozėje yra 40 mg simetikono.

Espumisan® Easy* 125 mg burnoje tirpstančios granulės *Medicinos priemonė

Inovatyvi granulių forma pilvo pūtimui mažinti lengvai ir diskretiškai – nereikia užgerti vandeniu.

Dažnai užduodami klausimai

  Espumisan® sudėtyje yra veikliosios medžiagos simetikono, kuris keičia dujų burbuliukų, esančių maiste ir virškinamojo trakto gleivinėje, paviršiaus įtampą, ir dėl to jie subliūkšta. Atpalaiduotos dujos gali būti absorbuojamos arba, veikiant žarnų peristaltikai, pašalinamos.

  Espumisan® 40 mg minkštosios kapsulės skirtos vaikams nuo 6 metų ir suaugusiesiems. Kūdikių pilvo dieglių simptominiam gydymui skirti Espumisan® L 40 mg/ml geriamieji lašai (emulsija), kuriuos kūdikiams lengviau nuryti.

  Vyresni kaip 6 metų vaikai, paaugliai ir suaugusieji vartoja 2 kapsules (80 mg simetikono) 3-4 kartus per parą (iš viso 240–320 mg per parą). Vartojama valgant arba po valgio, prireikus, ir prieš miegą. Espumisan® galima vartoti tol, kol jaučiami sutrikimo simptomai. Prireikus Espumisan® galima vartoti ilgai, bet jei sutrikimai išlieka, reikia atlikti tyrimus.

  Espumisan® veiklioji medžiaga simetikonas naudojama apie 50 metų. Ji yra gerai ištirta ir nustatyta, kad iš esmės nėra toksiška. Simetikonas veikia žarnyne susikaupusias dujas fiziškai ir nėra absorbuojamas į organizmą. Jį galima vartoti ilgą laiką. Vaistą lengva vartoti ir dozuoti (du maži perlai). Jis tinka nėščiosioms ir vaikams. Espumisan® sudėtyje nėra cukraus, todėl jis tinka diabetikams. Pagaminta Vokietijoje, taikant griežtą kokybės kontrolę.

  Susiję straipsniai

  Pilvo pūtimas ir ultragarso tyrimas

  Pilvo pūtimas ir ultragarso tyrimas

  Espumisan® TV reklama

  Espumisan L 40 mg/ml geriamieji lašai (emulsija). Nereceptinis vaistas. 1 ml (25 lašuose) geriamųjų lašų (emulsijos) yra 40 mg simetikono. Indikacijos. Virškinimo trakto sutrikimų, kurie pasireiškia meteorizmu, simptominis gydymas. · Pacientų parengimas pilvo ertmės organų tyrimui, pvz., rentgenu, ultragarsu ar gastroskopu. Putojimo mažinimas apsinuodijus paviršiaus įtempimą didinančiomis medžiagomis. Dozavimas ir vartojimo būdas. Virškinimo trakto sutrikimų, kurie pasireiškia meteorizmu, simptominis gydymas. Kūdikiams: geriamieji 25 lašai (atitinka 1 ml) prieš arba po kiekvieno žindymo; 1–6 m. vaikams 25 geriamieji lašai (tai atitinka 1 ml) 3–5 k. per parą; 6–14 m. vaikams 25–50 geriamųjų lašų (tai atitinka 1–2 ml) 3–5 k. per parą; vyresniems kaip 14 m. ir suaugusiesiems – 50 geriamųjų lašų (tai atitinka 2 ml) 3–5 k. per parą. Prieš diagnostinius tyrimus rentgenu, ultragarsu ir gastroskopu: skiriama po 50 geriamųjų lašų Espumisan L (tai atitinka 2 ml) 3 kartus per parą prieš tyrimus ir 50 geriamųjų lašų Espumisan L tyrimo dienos ryte, vartojant kaip priedą su kontrastiniais preparatais: 100–200 geriamųjų lašų (tai atitinka 4–8 ml), jei gydytojas nenurodo kitaip. Priešnuodis apsinuodijus detergentais: vaikams – 63–250 geriamųjų lašų (tai atitinka 2,5–10 ml) Espumisan L; suaugusiesiems – 250–500 geriamųjų lašų (tai atitinka 10–20 ml) Espumisan L. Espumisan L vartojamas valgant arba po valgio, prireikus ir prieš miegą. Kontraindikacijos. Espumisan negalima vartoti esant padidėjusiam jautrumui veikliajai medžiagai simetikonui arba sudėtyje esančioms pagalbinėms medžiagoms. Įspėjimai ir atsargumo priemonės. Dujų sankaupa gali atsirasti dėl rimtesnių virškinimo trakto negalavimų. Jų požymiai gali būti: spaudimo ir pilnumo pojūtis, raugėjimas, žarnų gurguliavimas, pilvo pūtimas. Jei šie virškinimo veiklos sutrikimai atsiranda ar jie trunka ilgiau, reikia pasitarti su gydytoju. Jis nustatys, ar nėra kitokio gydymo reikalaujančių ligų. Nepageidaujamas poveikis. Buvo pranešta apie padidėjusio jautrumo reakcijas, įskaitant dilgėlinę, išbėrimą, eritemą, niežulį, alerginį dermatitą ir kitas odos reakcijas, vartojant vaistinius preparatus, kurių sudėtyje yra simetikono. Dažnis negali būti įvertintas remiantis turimais duomenimis (dažnis nežinomas).

  Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti jūsų sveikatai. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Jeigu įtariate, kad jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt