Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Viskas apie Espumisan®

Skirtingos Espumisan<sup>®</sup> formos skirtingiems poreikiams
Skirtingos Espumisan<sup>®</sup> formos skirtingiems poreikiams

Espumisan® - gyvenant moderniame, greitai besikeičiančiame pasaulyje

Gyvename sparčiai besikeičiančiame pasaulyje. Mūsų kasdienybė - įtemptas darbo grafikas, maistas išsinešimui ir kava, padedanti išlikti aktyviems. Tokiomis sąlygomis daugelis žmonių ten tikru metu patiria pilvo pūtimą. Mūsų virškinimo sistema yra nuostabi, tačiau jautri. Nors meteorizmas dažnai nėra laikoma sunkia liga, jis gali trikdyti pasitikėjimą savimi, trukdyti mėgautis draugų ar kolegų draugija.

Greita pagalba, kai pučia pilvą su Espumisan®

Dažnai girdime sakant, kad reikia sulėtinti tempą ir sveikai maitintis. Tačiau pasakyti yra lengviau nei padaryti. Tad Espumisan® gali padėti. Espumisan® veiklioji medžiaga gali greitai palengvinti pilvo pūtimo pojūtį ir jūsų diena gali vėl būti sėkminga!

Moksliniais tyrimais nustatyta, kad Espumisan® veiklioji medžiaga veiksmingai suardo dujų burbuliukus, susikaupusius skrandyje ir žarnose. Išlaisvintos dujos lengvai pašalinamos.

Kaip veikia Espumisan®?

Daugeliui žmonių pažįstamas pilnumo jausmas, apimantis sočiai pavalgius. Kai virškinimo sistemoje yra daug dujų ar oro, tai vadinama pilvo pūtimu. Jaučiamas pilnumas, sunkumas, tempimas ar tinimas pilve. Dujų išleidimas (jei jis itin gausus, vadinamas meteorizmu) suteikia palengvėjimą.

Tačiau kodėl dujos kaupiasi mūsų virškinimo sistemoje? Pilvo pūtimo priežasčių gali būti daugybė, mokslininkai nėra iki galo jų išsiaiškinę. Paprastai jos susijusios su žarnyno dujų gamybos ir pasišalinimo problemomis. Mūsų žarnyne ar skrandyje, nesuvirškintame maiste ar gleivėse gali formuotis ir kauptis dujų perteklius, panašiai kaip muilo burbuliukai vandenyje.

Espumisan® veiklioji medžiaga paveikia susikaupusių dujų burbuliukų elastingumą. Kai burbuliukai suyra, dujos išsilaisvina ir lengviau pasišalina atsiraugėjant arba per išangę.

Kada vartoti Espumisan®?

Pilvo pūtimas (meteorizmas) yra dažniausias virškinimo sistemos sutrikimo simptomas, kuriuo skundžiamasi gydytojui. Skirtingiems žmonėms priežastys ir intensyvumas gali labai skirtis. Įrodyta, kad Espumisan® veiklioji medžiaga simetikonas yra veiksmingas preparatas nuo pilvo pūtimo. Viena Espumisan® veikliosios medžiagos dozė greitai palengvina su dujomis susijusį simptomą, pvz., meteorizmą. Įrodyta, kad Espumisan® veiklioji medžiaga simetikonas yra veiksminga priemonė nuo pilvo pūtimo. Yra kelios pilvo pūtimą sukeliančios sąlygos ar situacijos:

  • Nėštumo, menstruacijų ar menopauzės metu atsiradęs pilvo pūtimas
  • pilvo pūtimą gali sukelti jautrumas maistui ar jo netoleravimas
  • Kūdikių pilvo diegliai (kolika)
  • Pilvo pūtimą gali sukelti stresas
  • Dujų išleidimas prieš vizitą pas gydytoją (tyrimus)

Ar Espumisan® turi šalutinį poveikį?

Espumisan® veiklioji medžiaga simetikonas naudojama apie 50 metų. Ji yra gerai ištirta ir nustatyta, kad iš esmės nėra toksiška. Simetikonas veikia žarnyne susikaupusias dujas fiziškai ir nėra absorbuojamas į organizmą. Jį galima vartoti ilgą laiką. Buvo pranešta apie alergines reakcijas, įskaitant dilgėlinę, bėrimą, odos paraudimą, niežulį, alerginį dermatitą ir kitas odos reakcijas, vartojant vaistus, kurių sudėtyje yra simetikono. Espumisan kapsulių sudėtyje yra dažiklio saulėlydžio geltonojo FCF (E110) ir metilo parahidroksibenzoato (F218), kurie gali sukelti alergines reakcijas. Vaistą lengva vartoti ir dozuoti (du maži perlai). Jis tinka nėščiosioms ir vaikams. Espumisan® sudėtyje nėra cukraus, todėl jis tinka diabetikams. Pagaminta Vokietijoje, taikant griežtą kokybės kontrolę.

Preparato formos

Espumisan® - kai pučia pilvą!

Dujų formavimasis ir pasišalinimas yra normalūs reiškiniai. Tačiau šiuolaikinis gyvenimo būdas gali pareikalauti daug pastangų. Įtemptas darbas, siekis suderinti pomėgius, šeimos gyvenimą ir visuomeninę veiklą gali kelti stresą ir skatinti pernelyg riebiai maitintis ar vartoti kitokį nesveiką maistą. Mūsų virškinimo sistema neįstengia su tuo susitvarkyti, tad gaminasi daug dujų. Jos kaupiasi pilve, todėl jaučiamės pilni ir išsipūtę. Diskomfortas pilve ir nekontroliuojamo dujų pasišalinimo baimė daugeliui žmonių savaime yra streso šaltinis.

Simetikonas, Espumisan® veiklioji medžiaga, suteikia greitą ir patikimą palengvėjimą. Įrodyta, kad veiklioji medžiaga simetikonas yra veiksmingas preparatas nuo pilvo pūtimo. Viena Espumisan® veikliosios medžiagos dozė greitai palengvina daugelį su dujomis susijusių simptomų, pvz., meteorizmą.

Espumisan® TV reklama