Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Espumisan® 40 mg minkštosios kapsulės

Kapsulės, kuriose yra 40 mg simetikono, veiksmingam virškinimo trakto sutrikimų, pasireiškiančių meteorizmu, simptominiam gydymui. Greitai ir patikimai sumažina pilvo pūtimą gausiai ir riebiai pavalgius, esant jautrumui maistui, stresui, pilvo pūtimui menstruacijų metu, taip pat galima naudoti dujoms pašalinti prieš medicininius tyrimus.

Espumisan<sup>®</sup> pakuotės
Espumisan<sup>®</sup> pakuotės
Burtų lazdelės piktograma, siekiant parodyti Espumisan<sup>®</sup> ir veikliosios medžiagos - simetikono veiksmingumą

Patikimas meteorizmo valdymas

Burtų lazdelės piktograma, siekiant parodyti Espumisan<sup>®</sup> ir veikliosios medžiagos - simetikono veiksmingumą

Pasitikėjimas rinkos lyderiu ir jo kompetencija

Dujų piktograma

Patikimas ir veiksmingas gydymas

“Kartais mane vargina dujų kaupimasis. Labai nesmagu. Tai mane trikdo ir tikrai veikia pasitikėjimą savimi. Espumisan® man padėjo atgauti pasitikėjimą savimi socialinėse situacijose būnant viešumoje."

Barbara Wosniak,
verslo konsultantė

Packaging of Espumisan
Packaging of Espumisan
Žarnyno su dujomis piktograma

Kaip Espumisan® veikia?

Espumisan® dozavimo formų įvairovė jūsų poreikiams

Trys draugės geria kavą ir gerai leidžia laiką, kalbėdamos apie meteorizmą ir Espumisan<sup>®</sup>. Priekyje – Espumisan<sup>®</sup> 40 mg kapsulių pakuotės nuotrauka

Espumisan® 40 mg minkštosios kapsulės

Veiksmingam virškinimo trakto sutrikimų, kurie pasireiškia meteorizmu, simptominiam gydymui.

Laimingas tėvas, apkabinęs besijuokiančią dukrą, išgėrusią Espumisan<sup>®</sup> L 40 mg geriamųjų lašų (emulsijos)

Espumisan® L 40 mg/ml geriamieji lašai (emulsija)

Lengvai nuryjami geriamieji lašai (emulsija), kurių vienoje dozėje yra 40 mg simetikono.

Espumisan® Easy* 125 mg burnoje tirpstančios granulės *Medicinos priemonė

Inovatyvi granulių forma pilvo pūtimui mažinti lengvai ir diskretiškai – nereikia užgerti vandeniu.

Dažnai užduodami klausimai

  Espumisan® sudėtyje yra veikliosios medžiagos simetikono, kuris paveikia dujų burbuliukų elastingumą mūsų virškinimo sistemoje. Kai burbuliukai suyra, dujos išsilaisvina ir lengviau pasišalina atsiraugėjant arba išeina per išangę.

  Espumisan® 40 mg kapsulės skirtos suaugusiesiems, paaugliams ir vaikams nuo 6 metų amžiaus. Kūdikių pilvo dieglių simptominiam gydymui skirta Espumisan® L 40 mg/ml geriamieji lašai (emulsija), kurią kūdikiams lengviau nuryti.

  Vyresni kaip 6 metų vaikai, paaugliai ir suaugusieji vartoja 2 kapsules (80 mg simetikono) 3-4 kartus per parą (iš viso 240–320 mg per parą). Vartojama valgant arba po valgio, prireikus, ir prieš miegą. Espumisan® galima vartoti tol, kol jaučiami sutrikimo simptomai. Prireikus Espumisan® galima vartoti ilgai, bet jei sutrikimai išlieka, reikia atlikti tyrimus.

  Espumisan® veiklioji medžiaga simetikonas naudojama apie 50 metų. Ji yra gerai ištirta ir nustatyta, kad iš esmės nėra toksiška. Simetikonas veikia žarnyne susikaupusias dujas fiziškai ir nėra absorbuojamas į organizmą. Jį galima vartoti ilgą laiką. Vaistą lengva vartoti ir dozuoti (du maži perlai). Jis tinka nėščiosioms ir vaikams. Espumisan® sudėtyje nėra cukraus, todėl jis tinka diabetikams. Pagaminta Vokietijoje, taikant griežtą kokybės kontrolę.

  Susiję straipsniai

  Pilvo pūtimas ir meteorizmas

  Pilvo pūtimas ir meteorizmas

  Pilvo pūtimas ir nėštumas

  Pilvo pūtimas ir nėštumas

  Pilvo pūtimas ir vaistai

  Pilvo pūtimas ir vaistai

  Pilvo pūtimas ir operacija

  Pilvo pūtimas ir operacija

  Espumisan® TV reklama

  Espumisan 40mg minkštosios kapsulės N25; N50 nereceptinis vaistas

  Veiklioji medžiaga: vienoje minkštojoje kapsulėje yra 40mg simetikono.

  Espumisan vartojamas ligų, kurių metu virškinimo trakte kaupiasi dujos (meteorizmas), būna pilvo pūtimas, pilnumo pojūtis, simptominiam gydymui;

  prieš pilvo ertmės organų tyrimus, pvz.: rentgenu, ultragarsu. Espumisan skirtas vaikams nuo 6 metų, paaugliams ir suaugusiesiems.

  Espumisan vartoti draudžiama: jeigu yra alergija veikliajai medžiagai, dažikliui saulėlydžio geltonajam FCF (E110), konservantui metilo parahidroksibenzoatui (E218) arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai Įspėjimai ir atsargumo priemonės. Pasitarkite su gydytoju arba vaistininku, prieš pradėdami vartoti Espumisan.

  Jei šie virškinimo veiklos sutrikimai atsiranda ar jie trunka ilgiau, reikia pasitarti su gydytoju. Jis nustatys, ar nėra kitokio gydymo reikalaujančių ligų.

  Dozavimas: kai dėl susilaikiusių dujų sutrinka virškinimo trakto veikla: paaugliams ir suaugusiems, bei 6-14 metų amžiaus vaikams rekomenduojama skirti vartoti po dvi Espumisan 40 mg minkštąsias kapsules 3-4 kartus per parą. Espumisan 40 mg minkštąsias kapsules galima gerti valgant arba po valgio, prireikus - ir prieš miegą. Vartojimo trukmė priklauso nuo ligos eigos. Prireikus Espumisan 40 mg minkštąsias kapsules galima vartoti ilgiau.

  Rengiant pacientus tyrimams rekomenduojama skirti po dvi Espumisan 40 mg minkštąsias kapsules 3 kartus per parą vieną dieną prieš tyrimus ir dvi Espumisan 40 mg minkštąsias kapsules tyrimo dienos ryte.

  Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti jūsų sveikatai.
  Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt