Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Espumisan® Easy* 125 mg burnoje tirpstančios granulės

Espumisan® Easy* burnoje tirpstančios granulės, kuriose yra 125 mg simetikono, veiksmingam pilvo pūtimo, atsiradusio dėl dujų susikaupimo, mažinimui. Jos greitai ir veiksmingai mažina pilvo pūtimą sočiai ir riebiai pavalgius, esant jautrumui maistui, stresui, pilvo pūtimui menstruacijų metu, taip pat galima vartoti dujoms pašalinti prieš medicininius tyrimus. *Medicinos priemonė

Espumisan<sup>®</sup> Easy 125 mg pakuotė
Espumisan<sup>®</sup> Easy 125 mg pakuotė
Pirštais spragsinčios rankos piktograma, vaizduojanti Espumisan<sup>®</sup> Easy vartojimo paprastumą

Lengvas meteorizmo valdymas

Vandens butelio piktograma, vaizduojanti, kad Espumisan<sup>®</sup> Easy galima vartoti neužgeriant vandeniu

Nereikia užgerti vandeniu

Piktograma su dviem kelioniniais lagaminais, rodanti, kad Espumisan<sup>®</sup> easy yra patikima pagalba nuo pilvo pūtimo, tinkama šiuolaikiniam gyvenimo būdui.

Inovatyvu ir atitinka šiuolaikinį gyvenimo būdą

“Kartais mane vargina dujų kaupimasis. Labai nesmagu. Tai mane trikdo ir tikrai veikia pasitikėjimą savimi. Espumisan® man padėjo atgauti pasitikėjimą savimi socialinėse situacijose būnant viešumoje."

Barbara Wosniak,
verslo konsultantė

Packaging of Espumisan
Packaging of Espumisan
Žarnyno su dujomis piktograma

Kaip Espumisan® veikia?

Espumisan® dozavimo formų įvairovė jūsų poreikiams

Trys draugės geria kavą ir gerai leidžia laiką, kalbėdamos apie meteorizmą ir Espumisan<sup>®</sup>. Priekyje – Espumisan<sup>®</sup> 40 mg kapsulių pakuotės nuotrauka

Espumisan® 40 mg minkštosios kapsulės

Veiksmingam virškinimo trakto sutrikimų, kurie pasireiškia meteorizmu, simptominiam gydymui.

Laimingas tėvas, apkabinęs besijuokiančią dukrą, išgėrusią Espumisan<sup>®</sup> L 40 mg geriamųjų lašų (emulsijos)

Espumisan® L 40 mg/ml geriamieji lašai (emulsija)

Lengvai nuryjami geriamieji lašai (emulsija), kurių vienoje dozėje yra 40 mg simetikono.

Espumisan® Easy* 125 mg burnoje tirpstančios granulės *Medicinos priemonė

Inovatyvi granulių forma pilvo pūtimui mažinti lengvai ir diskretiškai – nereikia užgerti vandeniu.

Dažnai užduodami klausimai

  Espumisan® sudėtyje yra veikliosios medžiagos simetikono, kuris keičia dujų burbuliukų, esančių maiste ir virškinamojo trakto gleivinėje, paviršiaus įtampą, ir dėl to jie subliūkšta. Atpalaiduotos dujos gali būti absorbuojamos arba, veikiant žarnų peristaltikai, pašalinamos.

  Espumisan® 40 mg minkštosios kapsulės skirtos vaikams nuo 6 metų ir suaugusiesiems. Kūdikių pilvo dieglių simptominiam gydymui skirti Espumisan® L 40 mg/ml geriamieji lašai (emulsija), kuriuos kūdikiams lengviau nuryti.

  Vyresni kaip 6 metų vaikai, paaugliai ir suaugusieji vartoja 2 kapsules (80 mg simetikono) 3-4 kartus per parą (iš viso 240–320 mg per parą). Vartojama valgant arba po valgio, prireikus, ir prieš miegą. Espumisan® galima vartoti tol, kol jaučiami sutrikimo simptomai. Prireikus Espumisan® galima vartoti ilgai, bet jei sutrikimai išlieka, reikia atlikti tyrimus.

  Espumisan® veiklioji medžiaga simetikonas naudojama apie 50 metų. Ji yra gerai ištirta ir nustatyta, kad iš esmės nėra toksiška. Simetikonas veikia žarnyne susikaupusias dujas fiziškai ir nėra absorbuojamas į organizmą. Jį galima vartoti ilgą laiką. Vaistą lengva vartoti ir dozuoti (du maži perlai). Jis tinka nėščiosioms ir vaikams. Espumisan® sudėtyje nėra cukraus, todėl jis tinka diabetikams. Pagaminta Vokietijoje, taikant griežtą kokybės kontrolę.

  Susiję straipsniai

  Virškinimas

  Virškinimas

  Bloating and food

  Pilvo pūtimas ir maistas

  Pilvo pūtimas ir stresas

  Pilvo pūtimas ir stresas

  Pilvo pūtimas ir dietos

  Pilvo pūtimas ir dietos

  Pilvo pūtimas ir menstruacijos

  Pilvo pūtimas ir menstruacijos

  Pilvo pūtimas ir menopauzė

  Pilvo pūtimas ir menopauzė

  Pilvo pūtimas ir vasara

  Pilvo pūtimas ir vasara

  Pilvo pūtimas ir kelionės

  Pilvo pūtimas ir kelionės

  Espumisan® TV reklama

  Espumisan Easy 125mg granulės paketėliuose. Medicinos priemonė. Espumisan® Easy naudojamas mažinti pilvo pūtimą, atsiradusį dėl dujų susikaupimo, bei tempimo pojūtį pilve, pilvo išsipūtimą, spaudimą viršutinėje pilvo dalyje ir gurgimą skrandyje bei žarnyne. Espumisan® Easy netinka jaunesniems nei 6 metų vaikams.  Nevartokite Espumisan® Easy, jei esate alergiškas simetikonui arba bet kuriai kitai Espumisan® Easy sudedamajai daliai. Šios medicinos priemonės sudėtyje yra sorbitolio. Jeigu gydytojas yra minėjęs Jums, kad netoleruojate tam tikrų angliavandenių, prieš vartodami Espumisan® Easy, pasitarkite su gydytoju. Esant užsitęsusiems ir neaiškiems sutrikimams pilvo srityje, pasitarkite su gydytoju.