Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Ši nuoroda leidžia patekti į trečiųjų šalių svetaines, kurių nekontroliuoja A. Menarini IFR. Todėl A. Menarini IFR nebus atsakinga nei už šių svetainių turinį, nei už jokius pirkinius ar kitą veiklą, atliekamą per šias svetaines. Prieiga prie trečiųjų šalių svetainių ir naudojimasis jomis yra paties vartotojo rizika ir tam taikomos tų svetainių naudojimo sąlygos, kurias turėtumėte atidžiai perskaityti.

LT-Esp-01-2022-V3-Website
Reklama paruošta: 2022 m. sausio mėn.

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti jūsų sveikatai.
Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt

Šis interneto puslapis priklauso „Berlin-Chemie“:
UAB “BERLIN CHEMIE MENARINI BALTIC”
J.Jasinskio g. 16 a
LT-03163 Vilnius
Lietuva

Tel.: +370-5-269 19 47
Faks.: +370-5-269 19 51